אודותינו

מי אנחנו

קצת על מבנה הפרופיל של החברה – מקצוענות, עבורנו היא לא רק קידמה טכנולוגית אלא גם עיצוב, יצירתיות וחדשנות. משנת 1979. ברת א.ס אלום גלי זוכה למוניטין רב בענף האלומיניום ונהנית מניסיון רחב של פיתוח והתקנת פרויקטים בכל הארץ. עם השנים גיבשה לעצמה החברה קו מנחה של חדשנות טכנולוגית ומתן פתרונות עיצוביים ייחודיים בתחום הפרזול, החלונות והדלתות, תוך שיתוף פעולה עם החברות והגופים המובילים בישראל.
הידע והניסיון של החברה הוביל אותה לזהות את צרכי השוק והלקוח, לפתח מוצרים חלוציים ולהות את חוד החנית בתחום עיצוב דלתות הפנים.

מדוע להתפשר?

תכנון מראה החדר בימינו הוא אומנות לכל דבר: צבעי הקיר, גוון האור ואפילו התמונה שפשוט עושה את המשרד… אז מדוע להתפשר על עיצוב הדלת? הפיתוח החדשני באמצעותו מיוצרות דלתות "קמיליון" מאפשר לראשונה בתחום דלתות הפנים, לעצב את חזיתות הדלת כפי שתמיד דמיינתם. אנו מספקים דלתות פנים בראשון לציון בפרט, דלתות או חיפויי קירות חוץ המרכז לכל דורש, אז למה לחכות – השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דלתות קמיליון

כיום פיתחה החברה את מותג הדגל בתחום דלתות הפנים המעוצבות, "קמיליון", המציג דלתות אלומיניום בעיצוב דינמי לפנים הבית. כמו תמיד, המותג פותח באמצעות חדשנות טכנולוגית, מגע עיצובי ומעוף, במטרה להעניק ללקוחותיה את הטוב ביותר, הבטוח ביותר, החדשני ביותר. דלתת "קמיליון" מיוצרות מחומרי גלם משובחים ובגימור מוקפד, מותקנות כגוף אחד עם הקיר על ידי משקוף וצירים נסתרים תוצרת גרמניה (SIMONSWERK) וניתנות לייצור בכל מידה וגודל תוך שמירה על בידוד תרמי ואקוסטי מעולה. הפתח לעיצוב מושלם, דלתות מעוצבות המספקות כל מה שחיפשת בדלת, לפרופיל עלינו, ופרטים נוספים אודות קמיליון דלתות – המשך לגלוש באתר ולהתבונן בתמונות של העיצובים שלנו.

להתרשמות מפרויקטים של דלתות קמיליון