השאירו פרטים

  אודות

  Design your dream

  מי אנחנו

  קצת על מבנה הפרופיל של החברה – מקצוענות, עבורנו היא לא רק קידמה טכנולוגית אלא גם עיצוב, יצירתיות וחדשנות. משנת 1979. חברת א.ס אלום גלי זוכה למוניטין רב בענף האלומיניום ונהנית מניסיון רחב של פיתוח והתקנת פרויקטים בכל הארץ. עם השנים גיבשה לעצמה החברה קו מנחה של חדשנות טכנולוגית ומתן פתרונות עיצוביים ייחודיים בתחום הפרזול, החלונות והדלתות, תוך שיתוף פעולה עם החברות והגופים המובילים בישראל.
  הידע והניסיון של החברה הוביל אותה לזהות את צרכי השוק והלקוח, לפתח מוצרים חלוציים ולהות את חוד החנית בתחום עיצוב הדלתות.

  מדוע להתפשר?

  תכנון מראה החדר בימינו הוא אומנות לכל דבר: צבעי הקיר, גוון האור ואפילו התמונה שפשוט עושה את המשרד… אז מדוע להתפשר על עיצוב הדלת? הפיתוח החדשני באמצעותו מיוצרות דלתות "קמיליון" מאפשר לראשונה בתחום דלתות פנים וכניסה, לעצב את חזיתות הדלת כפי שתמיד דמיינתם. אנו מספקים מגוון דלתות בכל רחבי הארץ, דלתות או חיפויי קירות חוץ המרכז לכל דורש, אז למה לחכות – השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

  דלתות קמיליון

  בשנת 2005 פיתחה החברה את מותג הדגל בתחום דלתות הפנים והכניסה המעוצבות, "קמיליון", המציג דלתות אלומיניום בעיצוב דינמי לפנים וחוץ הבית. כמו תמיד, המותג פותח באמצעות חדשנות טכנולוגית, מגע עיצובי ומעוף, במטרה להעניק ללקוחותיה את הטוב ביותר, הבטוח ביותר, החדשני ביותר. דלתת "קמיליון" מיוצרות מחומרי גלם משובחים ובגימור מוקפד, מותקנות כגוף אחד עם הקיר על ידי משקוף וצירים נסתרים תוצרת גרמניה (SIMONSWERK) וניתנות לייצור בכל מידה וגודל תוך שמירה על בידוד תרמי ואקוסטי מעולה. הפתח לעיצוב מושלם, דלתות מעוצבות המספקות כל מה שחיפשת בדלת, לפרופיל עלינו, ופרטים נוספים אודות קמיליון דלתות – המשך לגלוש באתר ולהתבונן בתמונות של העיצובים שלנו.

  דלתות כניסה לבית מעץ

  ותק וניסיון

  דלתות פנים בהתאמה אישית

  קולקציה עשירה במגוון עיצובים מיוחדים

  תו תקן של איכות וגימור