השאירו פרטים

  החומרים המתאימים ביותר לעיצוב דלת כניסה

  החומרים המתאימים ביותר לעיצוב דלת כניסה

  דלת כניסה היא פריט עיצוב חשוב בכל בית, אך במרבית הבתים מדובר גם באמצעי הביטחון החשוב ביותר, ולעיתים היחיד. בבית סגור בקירות מכל עבר, הכניסה והיציאה מהבית אפשריות אך ורק דרך מעבר הכניסה, ולכן מעבר זה מהווה גם מעין "פירצה" ביטחונית אך הכרחית במבנה. הבנה פשוטה זו היא מאוד חשובה כאשר רוכשים דלת כניסה לבית, ובמיוחד אם אתם מתגוררים באזור המועד לפשיעה, פריצות וכדומה. כמו כן, הבנה זו משפיעה מאוד על החומרים מהם מומלץ לייצר את דלת הכניסה לביתכם. מן הסתם, דלתות כניסה ניתן לייצר ממגוון רחב מאוד של חומרים, כשהחומר השכיח ביותר הוא פלדה, כאמור בגלל השיקול הביטחוני, אך ניתן בהחלט לעשות שימוש בחומרים כמו עץ מלא, עץ מעובד, פולימר מוקשח, זכוכית או כל שילוב ביניהם.

  שימוש בחומרים המתאימים לצרכי הביטחון והעיצוב שלכם ושל הבית

  החומרים המומלצים לדלת כניסה אחת הם בהחלט לא החומרים המומלצים לדלת כניסה אחרת, ובחירת החומרים צריכה להתבסס על שיקולי עיצוב ושיקולי בטחון. במידה וחשוב לכם מאוד נושא הביטחון, מומלץ להזמין דלת כניסה המיוצרת ממתכת, כשאת אלמנט העצוב תוכלו לשלב גם באמצעות מתכות שונות שניתן לשלב וגם באמצעות חיפוי עשוי מחומרים אחרים. כך למשל, תוכלו להזמין דלת שמבחוץ נראית ממש כמו דלת עץ לכל דבר ועניין, אך בחלקה הפנימי עשויה מלוח מתכת עבה המעניק לכם את ההגנה הנדרשת. כמו כן, במקרה של הזמנת דלת מתכת חשוב שגם המשקופים יהיו עשויים מתכת על מנת להשלים את מכלול הביטחון, וגם במקרה של המשקופים תוכלו לשלב חומרי חיפוי ליצירת העיצוב המבוקש.

  אפשרות למגוון רחב של עיצובים עם כל חומרי הגלם

  במקרים בהם הביטחון מקבל דרגת חשיבות נמוכה יותר, תוכלו לבחור לעצמכם דלת עשויה עץ מלא או עץ מעובד, ואפילו לשלב בה לוחות זכוכית. בבתים הממוקמים בישובים קהילתיים סגורים כמו מושבים וקיבוצים, אפשר למצוא דלתות כניסה שעשויות משילוב של פלדה וזכוכית בסגנון החלונות הבלגיים. העניין הוא שברמת העיצוב, לא משנה מה הוא חומר הגלם המרכזי עליו מבוססת הדלת, תמיד תוכלו לעשות שימוש במגוון חומרים על מנת ליצור חיפוי שיעניק לכם את דוגמת העיצוב הנדרשת.

  לכל בית דלת, ולכל דלת חומרים מומלצים אחרים

  אם יש לכם חלום על דלת כניסה עשויה זכוכית, ואתם חיים במרחב אורבני שבו קיים סיכון בטחוני, כנראה שלא תוכלו להגשים את החלום בבית זה, אך בהחלט תוכלו לשלב אלמנטים מזכוכית ברמה של עיטור ודקורציה, כשהזכוכית בה נעשה שימוש היא זכוכית כפולה ומשוריינת המציעה רמה גבוהה של בטחון. בשורה התחתונה, כדי להבין מה הם החומרים המומלצים לדלת הכניסה לביתכם, עליכם לקבל החלטה על רמת הביטחון הדרושה לכם, ועל העיצוב הסופי שאתם מבקשים לעצמכם, ובהתאם לכך ליצור שילוב של מכלול הגנה עם חיפוי מעוצב מתאים.