השאירו פרטים

  מה חשוב שיהיה בחיפויי קירות?

  מה חשוב שיהיה בחיפויי קירות?

  מרגישים שקר לכם בחורף וחם לכם בקיץ על אף שהמזגן עובד שעות נוספות? רבים מהבתים מבנייה הישנה ולא מעטים מהבנייה החדשה יותר מצטיינים במאפיינים אלה, ולאו דווקא מאחר שהדירה נמצאת בסמיכות רבה אל הגג. במקרים רבים, המעטפת הפנימית ו/או החיצונית של קירות הבית אינה מבודדת מספיק או לחילופין נשחקה עם הזמן, מזג האוויר והשפעות השנים יוצרות קושי בחימום ומיזוג הבית כאשר ההשפעה הישירה על כך היא בזבוז נכיר על חימום בלתי פוסק או מיזוג רציף שיוצר בזבוז וניצול רב של אנרגייה. אבל האם יש מה לעשות במקרים אלה?

  אלמנט החיפוי אינו תורם רק לאקלים הנעים בבית אלא גם למראה ולבטיחות המבנה עצמו. חיפויי קירות איכותיים מנעו לא פעם נזקים משמעותיים כאשר ספגו את מלוא הנזק במקרים של רעידות אדם ומצבי לחימה במקרים של הדף חזק במיוחד. כאשר החיפוי אינו איכותי גם מערכת הזעזועים של המבנה אינה יעילה ומסכנת את בטחונם של הדיירים.

  מכיוון אחר וחיובי יותר , ניתן להתרשם מעיצובים של חיפויי פנים אשר תורמת רבות לעיצוב הבית. בתחום החיפויים המעוצבים תוכלו למצוא אפשרויות פשוטות לעיצוב קירות הבית באופן עצמאי וייחודי.

  סודות מתוך המעטפת – חשיבות הבידוד החיצוני

  בידוד חיצוני בכל הקשור לאיכות חיפוי קירות פנים הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום הבנייה ואיכות המבנים. הבידוד החיצוני ישפיע על מיגון המבנה ויקיים בתוכו מערכת זעזועים איכותיים ומערכת שימור האקלים הרצוי בבית. לכן ניתן להבחין כמעט מידי בהבדלים המשמעותיים שבין מבנה בעל חיפוי חוץ איכותי לאחד שלא. כאשר אנחנו נכנסים הבית, חיפוי חיצוני איכותי ימנע את תחושת הדוחק של בית שעמד ריק כל היום לעומת חיפוי קירות חוץ שאינו מאופיין בבידוד מקצועי שייצור תחושה של טחב כבר לאחר יומיים של העדרות מלאה מהבית.

  מעבר לכך, חיפוי חיצוני איכותי מעניק יתרון בטיחותי למבנה ותורם תרומה רבה למיגון המבנה במקרים של אסונות טבע ומצבי לחימה. לכן ניתן לראות עד כמה עבה המעטפת בממ"דים וחדרים מוגנים, כתוצאה מחשיבות יכולת הבלימה, אשר דרך אגב , במקרים רבים משפיעה ותורמת הרבה יותר מאשר הדלת.

  איכות הבידוד הפנימי – כיצד בודקים ואיך מייעלים?

  בדיקת בידוד פנימי אינה תמיד מצריכה בדיקה של איש מקצוע וניתנת לביצוע באופן עצמאי. כתמים שחורים, רטיבויות, סדקים מוזרים באזורים התחתונים של הקיר או באמצע הקיר מעידים במקרים רבים על בידוד לא איכותי. חשוב מאוד לדעת כי יש מה לעשות לטובת הבידוד הפנימי. בשוק קיימים חומרים רבים לאיטום חלקי ומלא של הקיר, אנשי מקצוע מנוסים בתחום האיטום יוכלו לתת לכם שירות במקרים של קירות עם חיפוי לקוי עם אפשרויות רבות בהתאם לסוג המבנה, סוג הבנייה ומצב הקיר הנוכחי.

  חיפוי קירות מעוצב – כך תעצבו את הבית ללא מאמץ

  חיפויים הם אינם פתרונות בידוד בלבד ועשויים לתרום למראה מרשים בבית, תוכלו לעצב קיר בעל נראות ייחודית, ע"י הדבקת בריקים וחיפויי קיר דקורטייביים מקרמיקה, לבנים ואבנים או פלטות שונות המתאימים לעיצוב וחיפוי קירות פנימיים, אותם תוכלו למצוא בחנויות ומרכזים לעיצוב הבית. אנו בדלתות קמיליון מבצעים חיפויק קירות פנים וחות בשילוב דלתות פנים וכן דלתות חוץ בעיצובים מרהיבים, אתם לקוחות יקרים מוזמנים לפנות אלנו ולהנות משירותנו.