השאירו פרטים

  סוגי משקופים היוצרים עיצוב נקי

  סוגי משקופים היוצרים עיצוב נקי

  כאשר מבוצע תהליך של עיצוב פנים בבית חשוב מאד לשים לב שלוקחים בחשבון את כל הפרטים והאלמנטים שישפיעו על העיצוב הכולל. החוכמה האמיתית היא לא לשכוח גם את הפרטים שנחשבים לקטנים ופחות משמעותיים – אך בזמן אמת פתאום רואים שהם לא קיבלו את ההתייחסות הנאותה ובעצם יש להם לא מעט השפעה על התמונה הסופית הכוללת. כך המצב כאשר לוקחים בחשבון את התרומה של המשקופים לעיצוב הכולל הן של האזור שבו הם ממוקמים והן של הבית כולו.

  כיום ישנה דעה רווחת שעל פיה לכל הפחות צריך המשקוף להיות תואם לדלת הצמודה אליו. הרי העיצוב והדוגמא של הדלתות נבחרים תוך התאמה מושלמת לשאר האלמנטים הלוקחים חלק בעיצוב החדש וכאשר מקדישים את המחשבה הדרושה גם להתאמת המשקוף (למרות הנפח הקטן באופן יחסי שיש לו בחלל הגדול כולו) מגלים שהמשקוף גם הוא מהווה חלק בלתי נפרד בפאזל השלם וכאשר הוא ייבחר בתבונה – הפאזל ייראה שלם ומושלם.

  עיצוב מינימליסטי בדלתות פנים

  על מנת להשיג עיצוב נקי ומינימליסטי מקפידים בדרך כלל על משקופים בעלי מראה וצבע עדינים. כאשר מקפידים על סגנון עיצוב זה באזור המשקוף אין ספק שהמשקוף יוכל לקחת חלק בכל סגנון עיצוב שייבחר אך המשקוף עצמו ייתן את העיצוב הנקי ולא יעמיס יתר על מידה על העיצוב הכולל ועל המראה שיקבל הבית כולו בסיום התהליך. כאשר בוחרים סגנון עיצוב שאי אפשר להתעלם ממנו – כל תוספת, גם אם קטנה מאד של עיצוב תואם עלולה להתקבל כתוספת מוגזמת ולכן דווקא המשקופים צריכים לשמור על עיצוב נקי, מינימליסטי ונעים לעין.

  כאמור, סוגי משקופים היוצרים עיצוב נקי הם סוגים העשויים בדרך כלל מעץ בגוונים שונים וברוב המקרים הם יהיו צבועים בצבע חלק – ללא דוגמאות או דגמים. כאשר העיצוב הנבחר קשור בצבע הלבן או גוון של צבע בהיר מאד (צבעי השמנת או פנינה) יכולים המשקופים להיצבע בצבע לבן וכך לספק את המראה הנקי המתבקש על מנת שלא להעמיס על המראה הסופי.